Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

 

Fare İlaçlama

Bursa Fare İlaçlama
dezenfeksiyonilaclama.com

Fare İlaçlama

Bursa’da verdiğimiz İlaçlama hizmetleri arasında bulunan Fare İlaçlama uygulaması, müşterilerimiz tarafından en çok talep edilen hizmetlerimizden bir tanesidir. Firmamız her haşere türüne karşı ilaçlama hizmeti sağlamasına rağmen, Türkiye’de ve Bursa’da en çok karşılaşılan haşere sorunlarından birisinin fareler olması, fare ilaçlama hizmetimizin yoğun şekilde talep edilmesini sağlamaktadır.

Bursa’da her verdiğimiz fare ilaçlama hizmeti, geniş servis ağımız ve uzmanlığımız sayesinde 7/24 verdiğimiz ve edindiğimiz tecrübeler sayesinde %100’e yakın bir oranda çözüme ulaştığımız bir uygulamamızdır. İnsan sağlığına zarar vermeyecek ve yaşam kalitesini etkilemeyecek şekilde sunduğumuz fare ilaçlama hizmetimizi, firmamızın tüm işlerinde gösterdiği hassasiyet ve ciddiyet çerçevesinde gerçekleştirmekteyiz.

Fare ilaçlama hizmeti alma ihtiyacı duyan ve Bursa’da her iki yakasında yaşayan haşere mağdurları, sorunun daha önemli problemlere (örneğin sağlık problemlerine) yol açmayacak şekilde çözülmesini istiyorlarsa bizi aramayı tercih etmeliler. Firmamız Bursa’da hizmet veren yaklaşık 1000 böcek ilaçlama firmasının büyük çoğunluğunun aksine, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Sağlık Bakanlığımızın uygun gördüğü şartlara uygun olarak hizmet vermektedir.

Siz de yeterlilik belgelerine, uygun ekipmana ve uygun ilaçlara sahip olup olmadığını, bu şartlarda hizmet verip vermediğini bilmediğiniz ilaçlama firmalarından hizmet almak yerine, firmamız tarafından %100 çözüm garantisiyle sunulan ve uygun şartlarda gerçekleştirilen fare ilaçlama hizmetinden yararlanmayı tercih etmelisiniz.

Dezenfeksiyon Fare İlaçlama

Bursa’da her iki yakasında da haşere ilaçlama hizmeti veren firmamız, Bursa yakasının gidilmesi en zor yerleri de dahil olmak üzere Bursa yakasının tamamında haşere kontrol hizmetleri sunan bir firmadır.

Bursa’da 7/24 verdiğimiz ve %100 çözüm garantisiyle sunduğumuz haşere kontrol hizmetleri ve tabi fare ilaçlama uygulaması; evler, hastaneler, ofisler ve diğer iş yerleri, okul ve dershaneler, fırın ve lokantalar, marketler ve fabrikalar ya da bu yaşam alanlarının sahip olduğu otoparklar gibi ihtiyaç duyulan tüm alanlar için sağlanmaktadır.

Binlerce müşterimize %100 müşteri memnuniyeti ve sonuç garantisiyle sunduğumuz fare ilaçlama hizmetimiz ve diğer haşere kontrol uygulamalarımız; Sosyal Alanların İlaçlanması, Ortak Kullanım Alanlarının İlaçlanması, Temel İhtiyaçların Giderildiği Kapalı Alan İlaçlaması başlıkları altında sunduğumuz hizmetler olarak sınıflandırılabilir.

Binlerce müşterimize sunduğumuz hizmetlerimizin beğenilmesinin en önemli sebepleri arasında uygulamalarımızı %100 sonuç garantisiyle sunmamızın yanı sıra, hizmetlerimizi firmamızın sahip olduğu geniş imkânlar, eğitimli ve kalifiye personel, kullandığımız ilaçların dünyanın en önemli kimya şirketleri tarafından üretilen kaliteli ilaçları kullanarak gerçekleştirmemiz olduğunu söyleyebiliriz.

Siz de karşılaştığınız haşere sorunlarının en kısa sürede çözülmesini, haşere ilaçlama, fare ilaçlama hizmetlerini yüksek kalitede ve en uygun fiyatla sağlanmasını istiyorsanız firmamızı aramalısınız.

Avrupa Yakası Fare İlaçlama

Bursa’da sunduğumuz fare ilaçlama, pire ilaçlama gibi haşere kontrol hizmetlerimiz de Bursa yakasında olduğu gibi en uygun şartlarla ve fiyatlarla sunulan hizmetlerdir. Tan donanımlı mobil ekiplerimiz ve her iki yakada bulunan şubelerimiz tarafından sunulan haşere kontrol hizmetlerimiz, Bursa’da her noktasına 1 saat içinde servis yapmamızı sağlayacak şekilde organize ettiğimiz uygulamalardır.

Evler, hastaneler, ofisler ve diğer iş yerleri, okul ve dershaneler, fırın ve lokantalar, marketler ve fabrikalar ya da bu yaşam alanlarının sahip olduğu otoparklar; kısaca haşere kontrol hizmetine ihtiyaç durulan tüm alanlar, fare ilaçlama gibi uygulamalarımızı sonuç garantisiyle ve ciddiyetle gerçekleştirdiğimiz alanlar olarak gösterilebilirler.

En İyi Fare İlaçlama Şirketi

Sayıları 10 bine varan müşterilerimizin Bursa’da en iyi fare ilaçlama şirketi olarak kabul ettikleri firmanın bizim firmamız olduğunu söyleyebiliriz.
Verdiğimiz hizmetlerde sorunları çözme oranımızın %100’e yaklaşması, yine %100 müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet vermemiz, Dünyadaki ve Türkiye’deki sağlık kuruluşlarının onayladıkları şekilde hizmet sunmamız, en iyi fare ilaçlama şirketi olarak kabul edilmemizin en önemli sebepleri olarak gösterilebilirler.

Tabi Biyosidal Ürün Uygulama Sertifikası olan ve eğitimli, güler yüzlü, diksiyonu düzgün ve saygılı personelimizle hizmet vermemiz, uygulamalarımızı dünyanın önde gelen şirketleri tarafından üretilen Biyosidal ürünleri kullanarak yapmamız da ‘en iyi fare ilaçlama şirketi’ olarak anılmamızı sağlayan önemli sebeplerdir.

Sağlığınızı tehlikeye atmayan ve %100 sonuç garantisiyle sunulan hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız, yeterlilik belgeleri olmayan ya da uygun ekipmanlar/ilaçlar kullanmadan böcek ilaçlama/fare ilaçlama uygulamaları yapan firmalar yerine bizi tercih etmelisiniz.

Fare İle Mücadele Yöntemleri

Fareler hızlı bir şekilde üreyebilen ve insanların yaşam alanlarında sıklıkla dolaşan, insanların yaşadıkları yerlerde ya da yakınlarında uygun üreme ve beslenme alanları bulabilen canlılardır. Hızlı şekilde üremeleri sayesinde kısa sürede büyüyebilen fare sorunları, eskiden kullanılan kapan ve yapışkan gibi mücadele yöntemleriyle çözülemeyen sorunlar olabilir.

Yetersiz ve etkisiz kalan bu yöntemlerin yerine; Halk Sağlığı Alanında Haşerelere Karşı İlaçlama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik ve İlgili Belediyenin vermiş olduğu ruhsatlara uygun şekilde, Biyosidal Ürün Uygulama Sertifikası olan uzman personeller tarafından belirlenen yöntemlerle yapılmalıdır.

Fare ilaçlama uygulamasını yapmadan önce sorunun ortaya çıktığı alanın incelenmesi, kemirgenlerin uygulama alanına giriş ve çıkışlarının önlenmesi, aşağıda açıkladığımız yöntemlerden en uygun olan yöntemin seçilmesi ve uygulamanın titizlikle yapılması gerekir. Farelerden kurtulma yöntemleri şunlardır:

İstasyon Yemleme

İstasyon Mum Blok İlaçlama Yöntemi, açık alanlarda gerçekleştirilen bir fare ilaçlama yöntemi olarak gösterilebilir. Kemirgenlerin çok sevdiği yemlerin (tahılların), yağışlardan ve diğer dış etkenlerden korunmaları amacıyla ilaçlama istasyonlarının içine konulduğu fare ilaçlama yöntemidir. Bu uygulama kemirgenlerle mücadeleye yöneliktir; herhangi bir renk, koku ve leke bırakmaz.

Pellet Serpme

Farelerin çok sevdikleri bir formülasyona sahip olan ve pellet ismi verilen yemler granül hale getirilmişlerdir, kapalı alanlara serpme yöntemiyle dağıtılırlar. Kuru ortamlarda yani nem ve yağıştan etkilenmeyen ortamlarda çok etkili sonuçlara ulaşan bir yöntemdir.

Paste Zehir

Açık alanlarda kullanılmaya uygun şekilde küçük paketler halinde kek kıvamına getirilmiş olan yemlerin kullanıldığı bu yöntem, kapalı alanlarda da uygulaması yapılabilen bir fare ilaçlama yöntemi olarak gösterilebilir. İstasyon Mum Blok İlaçlama Yönteminden farkı, istasyonların girmeyecekleri dar alanlara atılarak uygulanabilmesidir. Neme ve yağışlara dayanıklı olan yemlerden yiyen fareler kısa sürede ölürler.

Etki mekanizması kurutma üzerine olduğundan, ölen kemirgenlerin herhangi bir koku yapması söz konusu değildir. En çok tercih edilen ve firmamızın açık ya da kapalı alanlarda en çok kullandığı fare ilaçlama yöntemlerinden birisidir.

İLETİŞİMGenel Merkez
Kaliteli Hizmet Kesin Çözüm
YERİMİZBizi Nerede Bulabilirsiniz
https://www.dezenfeksiyonilaclama.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
BİZİ TAKİP EDİNSosyal Medyadan Biz
İlaçlama sektörünü en üst düzeye çıkartmak için kesintisiz performans gösteriyoruz.
İLETİŞİMGenel Merkez
Kaliteli Hizmet Kesin Çözüm
YERİMİZBizi Nerede Bulabilirsiniz
https://www.dezenfeksiyonilaclama.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
BİZİ TAKİP EDİNSosyal Medyadan Biz
İlaçlama sektörünü en üst düzeye çıkartmak için kesintisiz performans gösteriyoruz.

Copyright © by Dijital Web Merkezi. All rights reserved.

Copyright © by Dijital Web Merkezi. All rights reserved.